cz flag uk flag

Pracovník/ce obchodního úsek / Specialista péče o zákazníky

Chcete vědět více?

Baví vás práce na počítači? Jste pečlivý/á? Nebojíte se nových výzev? Chcete změnu?

Tak to hledáme právě Vás na pozici pracovníka/ce zákaznického servisu obchodního úseku.

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.

Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou.

Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky.

A i když jsme na trhu již 20 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové pracovníky do našeho kolektivu.

Náplň práce:

zadávání objednávek zákazníků do informačního systému společnosti ( QI )

vytváření nabídek zákazníků do informačního systému společnosti (QI), dle podkladů

stanovování termínů zhotovení zakázek

vystavování dodacích listů a vykrývání zakázek

fakturace

zařazování zakázkové dokumentace ukončených zakázek

zodpovědnost za evidenci, označení a archivaci zakázkové dokumentace

zajišťování úkolů administrativního charakteru

zajišťování podpory pracovníků obchodního úseku

plnění ostatních příkazů svého nadřízeného související s pracovními činnostmi

komunikace se zákazníky telefonická i písemná

Požadavky:

komunikativnost, schopnost týmové práce

znalosti práce s PC (IS, MS OFFICE) a systému QI výhodou

zkušenosti z back office/zákaznického servisu velkou výhodou

pečlivost, spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů

úplné střední vzdělání s maturitou nebo vyšší odborné vzdělání s maturitou

komunikativní znalost anglického jazyka, zejména písemná (odpovědnost za komunikaci se zahraničními klienty)

Nabízíme:

stabilní a zajímavou práci

příspěvek na stravování

práci v menší, ale moderní, dynamické a prosperující firmě

5 týdnů dovolené

a hlavně skvělý kolektiv a spousty výzev!

Pracoviště:

Brno

Nástup:

dle dohody

Platové podmínky:

28 000 - 32 000 Kč/měsíc

Případné dotazy směřujte na: Mgr. Klára Koudelová:
e-mail: klara.koudelova@astramotor.cz ; Tel.: +420 732 597 222

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail klara.koudelova@astramotor.cz

Upozornění: v případě nalezení vhodného kandidáta může být termín výběrového řízení ukončen i dříve.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla