cz flag uk flag

Jak to bylo jinde

Naše nástroje a řešení jsou úspěšné v různých průmyslových odvětvích.

Nemůžeme vám ale ukázat vše, protože jsme velice diskrétní ve vztahu k našim zákazníkům.
Uvádíme alespoň pár příkladů našich realizací, které máme za sebou a opravdu stojí za to.

Jak jsme pracovali?

Úspěch našeho týmu a nástrojů v několika příbězích…

Automotive

U zákazníka z automotive průmyslu došlo aplikací našeho návrhu vysokorychlostního vystružování a přesného vrtání k redukci cyrcletime o 50%. Zákazník tímto řešením ušetřil v přímých nákladech 200mil. za rok.

Strojírenství

Na základě požadavku zákazníka na zvýšení životnosti standardních VHM torických fréz jsem zkonstruovali, vyvinuli a otestovali frézu nové konstrukce pod našim obchodním názvem „Wizzard“. Životnost nástroje se zvedla při Ap=1xD nástroje ze standardních 25 m na 145 m v řezu při obrábění nerezi 1.4122 na CNC frézce kdy nástroj i obrobek byl v rotaci.

Aerospace

U výrobce komponentů pro leteckou výrobu došlo použitím našeho speciálního VHM tvarového vrtáku pro vrtání otvorů a odvrtávání nýtových spojů opláštění letadel ke zvýšení životnosti o 34% v porovnání s používanými konkurenčními nástroji.

Energetika

Pro významného zákazníka z oblasti výroby energetických zařízení jsme vyladili mikrogeometrii VHM kuželových fréz s rádiusem. Tímto řešením došlo k významnému snížení opotřebení břitů nástroje a tím snížení nákladů na renovaci nástroje a zvýšení počtu ostření o 20%.

Obchod

Našemu zákazníkovi z oblasti obchodu jsme zajistili návrh a výrobu nového nástroje, kterým úspěšně nahradil importované nástroje u svého stávajícího zákazníka. Přestože životnost nástroje vzrostla o 10%, pořizovací cena byla o 34% nižší.

Naše nástroje používají

Chcete vědět víc?

Ukážeme vám, kde je naše síla