cz flag uk flag

Operátor CNC strojů

Chcete vědět více?

Pozice:

Náplň práce:

Obsluha CNC stroje pro servis případně výrobu obráběcích nástrojů

Měření a kontrola nástrojů

Základní údržba stroje

Co nabízíme:

Individuální přístup při zaškolování – vše vás naučíme!

Stabilní a zajímavou práci

Nadstandardní pracovní prostředí - čistota, klimatizovaná výrobní hala

Špičkové technologie

Možnost profesního růstu

Stravenkový paušál

Bonusový motivační program (věrnostní odměny)

Týden dovolené navíc

Dobrá dostupnost MHD

Podpora volnočasových aktivit

Co požadujeme:

Zkušenosti s CNC stroji výhodou

Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou

Jedno, dvou i třísměnný provoz.

Pracoviště:

Brno

Nástup:

IHNED

Platové podmínky:

30 000 – 50 000 Kč

Případné dotazy směřujte na: Jaroslav Krátký:
e-mail: jaroslav.kratky@astramotor.cz ; Tel.: +420 734 152 603

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla