cz flag uk flag

Údržbář

Chcete vědět více?

Firma zabývající se výrobou a ostřením speciálních obráběcích nástrojů s vysokou přesností (až 0,001 mm) hledá pracovníka na pozici ÚDRŽBÁŘ.

Máte zkušenosti v oblasti údržby výrobních strojů? Hledáte práci v Brně? Jste zručný, šikovný a technicky zaměřený člověk? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Do našich řad sháníme údržbáře.
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu, obchod a servis. A to vše pod jednou střechou. Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive,  Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu 20 let, neustále se rozvíjíme. Proto hledáme nové pracovníky do našeho kolektivu.

Náplň práce:

Provádí jednoduché opravy a údržbu strojů, zařízení, budov a dalších věcí na základě vlastních zjištění, dle potřeby a dle plánů údržby pro bezproblémový chod celé firmy.

Průběžně provádí kontrolu technického stavu strojů, zařízení a staveb.

Vede provozní deníky jednotlivých strojů a zařízení.

Příležitostná výpomoc při výrobě v rámci předvýrobních operací (dělení materiálu na řezačce, srážení hran na brusce).

Co nabízíme:

Práci v české, moderní, dynamické a prosperující firmě

Příspěvek na stravování

Možnost profesního růstu

Práce jen na ranní směnu

Co požadujeme:

Zkušenosti v oboru.

Orientace v technické a výkresové dokumentaci

Řidičský průkaz B

Svářečský průkaz výhodou.

Vyhláška 50/78 Sb. §5 výhodou

Manuální zručnost, pečlivost a celková samostatnost

Časová flexibilita

Základní znalost práce na PC

Pracoviště:
Brno, Firmení 703/1

Nástup:
Dohodou

Platové podmínky:
30 000 – 35 000 Kč

Případné dotazy směřujte na:
nakup@astramotor.cz;  tel: 603 429 243
Máte zájem?
Zašlete nám vaše CV na email: nakup@astramotor.cz  nebo jen zavolejte a vše probereme.
Upozornění: v případě nalezení vhodného kandidáta může být termín výběrového řízení ukončen i dříve.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla