cz flag uk flag

TECHNOLOG

Chcete vědět více?

Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.

Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou. A taky spousty skvělých strojů, přístrojů a měřidel. Některé máme dokonce jako jediní v Evropě! Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti Automotive, Aerospace a Energetiky. A i když jsme na trhu již 22 let, neustále se rozvíjíme. A proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. A nejen mladé, ale i zkušené – mládí je skvělá věc, ale zkušenosti se sbírají s léty a my to víme a ceníme si toho.

Pozice:

TECHNOLOG

Náplň práce:

Zpracování technologických postupů, předpisů, návodek, instrukcí a další nutné technologické dokumentace pro výrobu, ostření a kontrolu

Práce v IS - QI, doplňování a udržování TP, kusovníků, výrobních a přípravných časů

Posouzení vyrobitelnosti, kalkulace nových výrobků, zpracování podkladů pro nabídky, prověřování a aktualizace stávajících

Spoluúčast na zavádění nových technologií

Spoluúčast při řešení neshodných výrobků a reklamací zákazníka, hledání příčin, stanovování nápravných opatření

Zajišťování kooperací a nákupu jednicového materiálu pro výrobu

Zlepšování a optimalizace všech procesů

Co nabízíme:

Individuální přístup při zaškolování – vše vás naučíme!

Stabilní a zajímavou práci

Nadstandardní pracovní prostředí - čistota, klimatizovaná výrobní hala

Špičkové technologie

Možnost dalšího profesního růstu

Stravenkový paušál

Bonusový motivační program (věrnostní odměny)

Týden dovolené navíc

Dobrá dostupnost MHD

Podpora volnočasových aktivit

Co požadujeme:

Znalosti na úrovni SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe ve strojírenské firmě na této nebo podobné pozici výhodou

Zkušenosti s výrobou na CNC strojích a s výrobou obráběcích nástrojů výhodou

Organizační dovednosti, smysl pro detail, komunikativní a energickou osobnost

Schopnost aplikace teoretických znalostí do praxe

Komunikativní znalost Anglického jazyka výhodou

Schopnost týmové spolupráce

Loajalita k firmě

Pracoviště:

Brno

Nástup:

IHNED

Platové podmínky:

40 000 – 50 000 Kč

Případné dotazy směřujte na: Jaroslav Krátký, jaroslav.kratky@astramotor.cz ; Tel.: +420 734 152 603

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla