cz flag uk flag

Řidič svozové služby

Chcete vědět více?

Baví vás řízení osobního auta, nebojíte se komplikací na našich silnicích, jezdit po republice a Slovensku a přitom se denně vracet domů? Jste spolehlivý/á? Chcete změnu? Tak to hledáme právě vás na pozici řidiče/řidičky svozové služby.

Náplň práce:
Zajišťování svozu a odvozu nástrojů od zákazníků v rámci ČR a SK.

Co nabízíme:
Stabilní a zajímavou práci
Cestování na delší vzdálenosti hlavně na dálnici a silnicích 1.třídy
Škoda Octavia nebo jiné vozidlo stené kategorieJe možno dohodnout užívání auta pro soukromé účely
Stravenkový paušál
Bonusový motivační program (věrnostní odměny)
Týden dovolené navíc
Podpora volnočasovcýh aktivit

Co požadujeme:
Komunikativnost
Zkušenosti s denním řízením na delší vzdálenosti výhodou.
Spolehlivost a samostatnost při řešení úkolů

Pracoviště:
Česká republika a Slovensko

Nástup:
Ihned nebo dle dohody,

Platové podmínky:
25 000 – 35 000 Kč

Případné dotazy směřujte na:
Mgr. Klára Koudelová, klara.koudelov@astramotor.cz Tel: +420 732 597 222

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla