cz flag uk flag

Obsluha / brusič CNC brusky na kulato

Chcete vědět více?

Náplň práce:

broušení „na kulato“ tvrdokovových polotovarů nástrojů na klasické i CNC brusce
měření a kontrola délkových, průměrových a úhlových rozměrů pomocí standardních měřidel (pasametr, mikrometr, posuvka)
měření a kontrola průměru, házivosti a ovality na jednoúčelových měřidlech (mechanické, laserové)
vykazování práce do IS pomocí čárových kódů
čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
základní předepsaná údržba stroje
práce na posunování limitů schopnosti procesu broušení na kulato (efektivita, kvalita, rozměry atd.)
pravidelné školení a workshopy

Požadavky:

některé technologie máme jako jediní v Evropě, takže nejdůležitějším předpokladem je ochota se učit a zdokonalovat
výuční list v oboru brusič nebo obráběč kovů, případně min. 2 roky praxe ve strojírenské firmě na této nebo podobné pozici
zkušenosti s broušením na kulato na klasických strojích i CNC výhodou
znalosti CNC programování v systému FANUC výhodou
znalost čtení výkresové dokumentace
práce na směny
schopnost týmové spolupráce
časová flexibilita

Nabízíme:

stabilní a zajímavou práci
nadstandardní pracovní prostředí
špičkové technologie
zajištění stravování
bonusový motivační program
skvělý kolektiv a spousty výzev!

Pracoviště:

Brno

Nástup:

IHNED

Platové podmínky:

150 – 175 Kč /hod.

Případné dotazy směřujte na: Jaroslav Krátký, výrobní ředitel:
jaroslav.kratky@astramotor.cz; Tel.: +420 734 152 603

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla