cz flag uk flag

Obchodně-technický zástupce

Chcete vědět více?

Pracujete ve strojírenské firmě? Chcete změnu a nové náročné výzvy? Chcete si sami organizovat čas?
Tak to hledáme právě Vás na pozici obchodně-technického zástupce!
Jsme ryze česká firma a naším životem jsou přesné obráběcí nástroje a vše kolem nich.
Máme výzkum, vývoj, konstrukci, technologii, výrobu a servis. A to vše pod jednou střechou.
Našimi zákazníky jsou významné firmy z oblasti automobilového, leteckého průmyslu a energetiky.
I když jsme na trhu již 24 let, neustále se rozvíjíme. Proto hledáme nové lidi do našeho kolektivu. Pokud nemáte odborné znalosti, ale máte obchodní talent nebojte se, vyškolíme Vás. Hledáme zkušení ale i mladé kolegy!

Náplň práce:

péče o stávající zákazníky, jejich rozvoj, pravidelné návštěvy
návrhy technického řešení pro zákazníka
akviziční činnost (vyhledávání nových zákazníků)
komunikace s konstrukcí a technologií
práce s informačním systémem QI
práce s programy MS Office (Excel, Outlook, Word) – uživatelská znalost
pravidelné školení, vzdělávání a workshopy
organizace workshopů pro zákazníky

Požadavky:

technická zdatnost ve strojírenství, znalost strojírenských technologických postupů
znalost čtení výkresové dokumentace
komunikativnost
znalosti práce s PC (IS, MS OFFICE) na pokročilé úrovni VÝHODOU
zkušenosti z TECHNOLOGIE OBRÁBĚNÍ velkou výhodou
znalost AJ, popř. NJ výhodou
vysoká spolehlivost, samostatnost
min. vyšší odborné nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou strojírenského směru
řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
bydliště v oblasti působnosti výhodou

Nabízíme:

stabilní a zajímavou práci
seberealizaci a osobní rozvoj
špičkové technologie
bonusový motivační program
auto, notebook, smartphone a mnoho dalšího
pravidelné školení  vzdělávání
a hlavně skvělý kolektiv a spousty výzev!

Pracoviště:

Morava, Západní a Severní Čechy

Nástup:

dle dohody, možný IHNED

Platové podmínky:

dle interních směrnic

Případné dotazy směřujte na: Radomil Valeš, obchodní ředitel:
e-mail: radomil.vales@astramotor.cz ; Tel.: +420 731 617 029

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail radomil.vales@astramotor.cz

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů, které poskytujete naší společnosti ASTRA MOTOR, spol. s r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ a budou uchovány po dobu výběrového řízení na danou pozici.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na

Ukážeme vám, kde je naše síla